رفتن به محتوا رفتن به فوتر

برچسب: جوجوبا

پاک‌کننده‌های آرایشی که انتخاب می‌کنید، باید دارای عصاره‌های گیاهی و طبیعی باشند. دلیل گیاهی بودن پاک‌کننده‌های آرایشی این است که به هنگام پاک کردن لوازم آرایش از روی پوست، تنها مواد طبیعی بر روی پوست شما باقی می‌ماند. کرم‌های پاک‌کننده یا شوینده‌های بهداشتی که حاوی عصاره جوجوبا هستند، حساسیت پوست را تا حد زیادی کاهش می‌دهند و اثرات مواد رنگی لوازم آرایش را از بین می‌برند. حتی اگر نقطه‌ی قرمزی در زیر پوست آرایش کرده وجود داشته باشد، شوینده‌های بهداشتی که حاوی جوجوبا هستند، می‌توانند این نقاط را کمرنگ کنند.

هیدراته کردن پوست از جمله مواردی است که ممکن است هزینه‌های زیادی را بر روی دست ما باقی بگذارد. هیدراته نگهداشتن پوست بخصوص در فصل تابستان و زمستان از اهمیت بیشتری برخوردار است و با ماساژ دادن پوست اندام بدن‌تان با کرم بدن جوجوبا پیش از استحمام می‌توانید پوست خود را مرطوب نگهدارید.

اگر پوست حساسی دارید و می‌خواهید که با یک داروی موثر، زیبایی و سلامت پوست‌تان را تضمین کنید؛ کرم گیاهی جوجوبا بهترین گزینه است. چون کرم گیاهی جوجوبا مانع از خشک شدن پوست‌های حساس به آلرژن می‌شود و از گسترش ترک‌های پوستی عمیق و نیمه عمیق، جلوگیری می‌کند. علاوه براین، ترکیبات خاصی که در کرم جوجوبا وجود دارد، پوست را تغذیه می‌کنند و موجب یکدست شدن سطح پوست خواهند شد. در بخش مقالاتی که درباره جوجوبا به طور کامل بیان شده‌اند، می‌توانید این موضوعات مهم را به طور کامل مطالعه کنید.

خواص روغن جوجوبا برای پوست و مو

روغن جوجوبا یکی از روغنهای بسیار مفید برای پوست و مو است که خواص زیادی دارد. در این مطلب توضیح میدهیم که روغن جوجوبا برای حل چه مشکلاتی از پوست استفاده می شود و چگونه باید استفاده شود.

ادامه مطلب